Uğur Mumcu Mahallesi Lastikçi

UĞUR MUMCU LASTİKÇİ

Uğur Mumcu Mahallesi Lastikçi 0506 750 87 84

Uğur Mumcu Mahallesi Lastikçi, 24 saat lastik tamir ediyoruz. Sultangazi’de lastik yardımı 0506 750 87 84 numaralı telefon ile hizmetimiz tam gaz devam etmekte. Hizmet ağımız her gün biraz daha ilerlemekte ve gelişmektedir.

UĞUR MUMCU LASTİKÇİ

UĞUR MUMCU LASTİKÇİ

Uğur Mumcu Mahallesi Lastikçi her bölgede hizmetinizdedir.

Uğur Mumcu Mahallesi 24 saat açık hizmet veren yol yardım araçlarımız ile Sultangazi’in Uğur Mumcu Mahallesi’nin her bölgesinde hizmetinizdeyiz. Bizde gece gündüz kavramı yoktur. Uğur Mumcu Mahallesi Lastikçi ile 7/24 lastiği patlamış siz müşterilerimize yardım etmeye hazırız. Hedef kitlemiz siz lastiği patladığı için yolda kalan müşterilerimizdir. Gece hizmetine de bu yüzden devam etmekteyiz. Sultangazi’deki mobil servislerimiz hemen bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik tamiri, gerek çıkma lastik ihtiyacı gerekse sıfır lastiğinizi size getirerek yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırıyor. Maduriyetiniz yok olur ve siz yolunuza devam edersiniz.

Uğur Mumcu Mahallesi Lastikçi aradığınızda yolda kalmazsınız.

Uğur Mumcu Mahallesi’de Lastikçi aradığınızda yolda kalma durumunda yapabileceğiniz en doğru şeyi yapmışsınız demektir. Çünkü biz çalan her telefona yardım için hazır beklemedeyiz. Eşsiz ilçemiz Uğur Mumcu Mahallesi’nde lastik tamiri konusunda kendimizi 18 yıldan bu yana geliştirdik. Sultangazi’de oto lastik tamiri için ne gerekiyor diye düşündük ve işe başladık. Bugünlerde bulunduğumuz bölgede oto lastik tamiri konusunda bizden başka bu işi layığı ile yapabilen yok. Uğur Mumcu Mahallesi 7/24 Lastikçi ile en yakın lastikçi arayan sürücüler bizi bulurlar ve bizde hemen ekipmanlarımızı toplayıp araçlarının yanına gider lastiklerini tamir ederiz.

UĞUR MUMCU LASTİKÇİ

UĞUR MUMCU LASTİKÇİ

İşte hiç merak etmeyin Uğur Mumcu Mahallesi Lastikçi 0506 750 87 84 arayın HAYDİ!

Sürücülerin en yakın Uğur Mumcu Mahallesi Lastikçi arayışları Cumartesi yada Pazar günü ve gecesi ise bu durum çoğu zaman sonuçsuz kalabiliyor. Neyse ki artık en yakın lastikçi olarak biz varız ve bu işi 7 gün 24 saat layığı ile yapmaktayız. Huzur dolu ilçemiz Sultangazi’nin yollarındayken lastiği patlayan sürücüler için 7/24 Gezici Lastik Tamiri hizmetimiz artık tüm Türkiye için hizmette. Uğur Mumcu Mahallesi Lastikçi, Sultangazi Uğur Mumcu Mahallesi Oto Lastik Tamiri, Sultangazi Uğur Mumcu Mahallesi Mobil Lastik Tamiri için bizi arayın, hemen mobil lastik tamiri aracımızı gönderelim.

*Sultangazi Uğur Mumcu Mahallesi Lastikçi VE ÇEVRESİNDE 7/24 LASTİK TAMİR ve Değişimi İMKANI.

* SEYYAR DÜKKAN İLE YERİNDE TAMİR ,değişim ve akü takviye İMKANI.

* TARLADA, BAĞDA, BAHÇEDE NEREDE OLURSANIZ OLUN BİR TELEFONLA HİZMET 7/24 AYAĞINIZDA… !!!!

* Binek Oto, Pikap, Cip ve Arazi Araçları, Minibüs ve Otobüs Lastikleri onarılır.

* Kepçe, Kamyon, Traktör Her Türlü Kara Taşıtlarına Yerinde Lastik Tamir ve değişimi Hizmeti Verilir.

7 / 24 HER AN LASTİKÇİNİZ hizmetinize hazır bir şekilde yanınızda.

UĞUR MUMCU LASTİKÇİ

UĞUR MUMCU LASTİKÇİ

 

İRTİBAT: BURCU ERSUN

tel: 0506 750 87 84

7/24 AÇIĞIZ

7/24 YOL YARDIMI HİZMETİMİZ VARDIR

Uğur Mumcu Mahallesi Açık Lastikçi, Uğur Mumcu Mahallesi Acil Lastik Tamiri, Uğur Mumcu Mahallesi Acil Lastikçi, Uğur Mumcu Mobil Lastik Tamiri.

LASTİK TAMİRİ yapılır, LASTİK SATIŞI, JANT SATIŞI, AKÜ SATIŞI bulunur, 7/24 YOL YARDIM her daim sizlerle.

Binek araçlar için servis ücreti 100 TL’den büyük kamyon grubu araçlar için 250 TL’den başlar ve işin zorluk seviyesine, kullanılacak malzemeye, işin yapım süresine, mesafeye göre fiyatlandırma değişir. ALOLASTİKÇİ