50. Yıl Mahallesi Lastikçi

50. Yıl Mahallesi Lastikçi

50. Yıl Mahallesi Lastikçi 0506 750 87 84

50. Yıl Mahallesi Lastikçi, 24 saat lastik tamir ediyoruz. Sultangazi’de lastik yardımı 0506 750 87 84 numaralı telefon ile hizmetimiz tam gaz devam etmekte. Hizmet ağımız her gün biraz daha ilerlemekte ve gelişmektedir.

50. Yıl Mahallesi Lastikçi

50. Yıl Mahallesi Lastikçi

50. Yıl Mahallesi Lastikçi her bölgede hizmetinizdedir.

50. Yıl Mahallesi 24 saat açık hizmet veren yol yardım araçlarımız ile Sultangazi’in 50.Yıl Mahallesi’nin her bölgesinde hizmetinizdeyiz. Bizde gece gündüz kavramı yoktur. 50. Yıl Mahallesi Lastikçi ile 7/24 lastiği patlamış siz müşterilerimize yardım etmeye hazırız. Hedef kitlemiz siz lastiği patladığı için yolda kalan müşterilerimizdir. Gece hizmetine de bu yüzden devam etmekteyiz. Sultangazi’deki mobil servislerimiz hemen bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik tamiri, gerek çıkma lastik ihtiyacı gerekse sıfır lastiğinizi size getirerek yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırıyor. Maduriyetiniz yok olur ve siz yolunuza devam edersiniz.

50. Yıl Mahallesi Lastikçi aradığınızda yolda kalmazsınız.

50. Yıl Mahallesin’de Lastikçi aradığınızda yolda kalma durumunda yapabileceğiniz en doğru şeyi yapmışsınız demektir. Çünkü biz çalan her telefona yardım için hazır beklemedeyiz. Eşsiz ilçemiz 50. Yıl Mahallesi’nde lastik tamiri konusunda kendimizi 18 yıldan bu yana geliştirdik. Sultangazi’de oto lastik tamiri için ne gerekiyor diye düşündük ve işe başladık. Bugünlerde bulunduğumuz bölgede oto lastik tamiri konusunda bizden başka bu işi layığı ile yapabilen yok. 50. Yıl Mahallesi 7/24 Lastikçi ile en yakın lastikçi arayan sürücüler bizi bulurlar ve bizde hemen ekipmanlarımızı toplayıp araçlarının yanına gider lastiklerini tamir ederiz.

50. Yıl Mahallesi Lastikçi

50. Yıl Mahallesi Lastikçi

İşte hiç merak etmeyin 50. Yıl Mahallesi Lastikçi 0506 750 87 84 arayın HAYDİ!

Sürücülerin en yakın 50. Yıl Mahallesi Lastikçi arayışları Cumartesi yada Pazar günü ve gecesi ise bu durum çoğu zaman sonuçsuz kalabiliyor. Neyse ki artık en yakın lastikçi olarak biz varız ve bu işi 7 gün 24 saat layığı ile yapmaktayız. Huzur dolu ilçemiz Sultangazi’nin yollarındayken lastiği patlayan sürücüler için 7/24 Gezici Lastik Tamiri hizmetimiz artık tüm Türkiye için hizmette. 50. Yıl Mahallesi Lastikçi, Sultangazi 50. Yıl Mahallesi Oto Lastik Tamiri, Sultangazi 50. Yıl Mahallesi Mobil Lastik Tamiri için bizi arayın, hemen mobil lastik tamiri aracımızı gönderelim.

*Sultangazi 50. Yıl Mahallesi Lastikçi VE ÇEVRESİNDE 7/24 LASTİK TAMİR ve Değişimi İMKANI.

* SEYYAR DÜKKAN İLE YERİNDE TAMİR ,değişim ve akü takviye İMKANI.

* TARLADA, BAĞDA, BAHÇEDE NEREDE OLURSANIZ OLUN BİR TELEFONLA HİZMET 7/24 AYAĞINIZDA… !!!!

* Binek Oto, Pikap, Cip ve Arazi Araçları, Minibüs ve Otobüs Lastikleri onarılır.

* Kepçe, Kamyon, Traktör Her Türlü Kara Taşıtlarına Yerinde Lastik Tamir ve değişimi Hizmeti Verilir.

7 / 24 HER AN LASTİKÇİNİZ hizmetinize hazır bir şekilde yanınızda.

50. Yıl Mahallesi Lastikçi

50. Yıl Mahallesi Lastikçi

İRTİBAT: BURCU ERSUN

tel: 0506 750 87 84

7/24 AÇIĞIZ

7/24 YOL YARDIMI HİZMETİMİZ VARDIR

50. Yıl Mahallesi Açık Lastikçi, 50. Yıl Mahallesi Acil Lastik Tamiri, 50. Yıl Mahallesi Acil Lastikçi, Sultangazi Mobil Lastik Tamiri.

LASTİK TAMİRİ yapılır, LASTİK SATIŞI, JANT SATIŞI, AKÜ SATIŞI bulunur, 7/24 YOL YARDIM her daim sizlerle.

Binek araçlar için servis ücreti 100 TL’den büyük kamyon grubu araçlar için 250 TL’den başlar ve işin zorluk seviyesine, kullanılacak malzemeye, işin yapım süresine, mesafeye göre fiyatlandırma değişir. ALOLASTİKÇİ